VT, profesyonel iletişim kulaklık çözümleri konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji şirketidir. “Sizin için daha iyi değer yaratmak” kavramına odaklanıyoruz ve İletişim Merkezi Kulaklıkları, UC Kulaklıkları, Kablosuz Kulaklıklar, Bluetooth Kulaklıklar, Ofis Kulaklıkları ve Hoparlörler için eksiksiz bir çözüm sunuyoruz.

info@procomteknoloji.com
0216 234 34 10

Profesyonel Ofis Telefon Kulaklığının Avantajı

Modern İş Merkezlerinde, başkalarıyla bağlantı kurmak, işbirliği yapmak ve iletişim kurmak için güvenilir yollarımız var. Ancak yine de gürültülü iş ofis ortamlarımız olabiliyor. VT Kulaklıklarımız sese maruz kalan ofis kullanıcıları için tasarlanmıştır, bu da mevcut işlere daha fazla konsantre olmanıza ve ardından verimliliğinizi tüm gün boyunca artırmanıza yardımcı olacaktır.

İş Kulaklığı Koleksiyonu

VT High-End Business Headset, profesyonel modern ofislerde en popüler olanıdır ve farklı Masa Telefonu ve Ana Yazılım SoftPhone, Cep Telefonu ile tam uyumludur.

VT 6300

Tüm Gün İş Kulaklığı

VT 6909

SoftPhone meşgul ışığı kulaklığı

VT 8000

Üstün gürültü önleyici kulaklık

VT X200

Premium ses UC kulaklık

Her gün çalışma

İletişim maliyetini azaltmak, siz ve müşteriler arasındaki konuşmaların kalitesini artırmak için Business Office' e uygun daha profesyonel kulaklıklar seçerek, her ses sorunu için eksiksiz bir çözüm sunuyoruz.

İş telefonunuzu kulaklıklarla tam uyumlu hale getirin

Grandstream, Yealink, Poly, Avaya, Cisco, Avaya, Unify, Panasonic, Mitel, Sangoma, Digium, HuaWei, Samsung, Alcatel, NEC, Snom, Vtech gibi farklı IP Telefon markalarıyla çalışın.

SoftPhone'larınızı Daha Kolay Hale Getirin

VT Kulaklıklar Ana Platformlarla tam uyumludur, mükemmel ses kalitesi beklentilerinizi aşacaktır, sisteminiz için doğru iş kulaklığını hemen bulun. VT kulaklıkları, tüm gün SoftPhone'larla çalışırken size her zaman iyi bir deneyim sunar ( Avaya, Avaya Aura Agent Desktop 7.0.2 veya üstü, Genesys, CounterPath Bria, Cisco Jabber, Microsoft Lync 2010/2013, OpenScape V7R1.47.14'ü Birleştir )