VT, profesyonel iletişim kulaklık çözümleri konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji şirketidir. “Sizin için daha iyi değer yaratmak” kavramına odaklanıyoruz ve İletişim Merkezi Kulaklıkları, UC Kulaklıkları, Kablosuz Kulaklıklar, Bluetooth Kulaklıklar, Ofis Kulaklıkları ve Hoparlörler için eksiksiz bir çözüm sunuyoruz.

info@procomteknoloji.com
0216 234 34 10

BİRLEŞİK İLETİŞİM ÇÖZÜMÜ

UC kulaklık serimiz, yazılım telefonu istemciniz ve tüm büyük Birleşik İletişim platformları ile kusursuz bir şekilde uyumludur.

UC Ortamından Yararlanın

UC Kulaklıklar

Bir Birleşik İletişim çözümü tam olarak söylediği şeyi yapar: Bir şirketin ses, metin ve video tabanlı iletişimini tek bir birleşik çözüm altında bir araya getirir. Bir Birleşik İletişim çözümünün avantajları arasında, artan üretkenlik ve hareketlilik yoluyla bir işletmenin genel verimliliğinin artması ve bunun sonucunda pozitif bir yatırım getirisi bulunur.

Bağlanmak, İletişim kurmak ve birlikte çalışmak daha kolay

Her büyüklükteki işletme için sektör lideri tümleşik iletişim çözümleri sunuyoruz. Kulaklıklarımız ve hoparlörlü telefonlarımız, yazılım telefonu platformunuzla ve tüm büyük Birleşik İletişim platformları ve masa telefonlarıyla tam uyumludur.

UCM APP ile birleştiğinde, UC kulaklık serimiz, yazılım telefonu istemciniz ve Grandstream, AVAYA, Cisco, Microsoft Lync, Skype Kurumsal dahil olmak üzere tüm büyük Birleşik İletişim platformları ile kusursuz bir şekilde uyumludur.

İŞ ORTAKLARIMIZ

Ofis için UC Kablosuz Kulaklık

1. Olağanüstü ses kalitesi için ultra ve mükemmel gürültü önleyici mikrofon ve geniş bant ses.
2. Kablosuz kulaklıklar, üretkenliği ve iş verimliliğini artırmaya yardımcı olabileceğinden ve aramaları masanızdan almanıza olanak tanıdığından, UC çalışma alanı için mükemmel bir seçimdir.
3. Kablosuz kulaklık, sesin yayıcısı ile ilgili olarak cihazdan 10 metre veya 150 metre (veya ihtiyacınız olandan daha fazla) uzağa hareket etme özgürlüğü verir.

PC Kullanıcısı için UC USB Kulaklık

1. Çağrı yönetimi özellikleri, inanılmaz bir kullanım kolaylığı sağlar.
2. USB kulaklıklarımız, önde gelen tüm UC platformlarıyla tamamen uyumludur ve size uterin ve ses kontrolü gibi ek işlevler sunar.
3. Tüm USB kulaklıklar, tak ve çalıştır aracılığıyla USB ile kolayca bağlanabilir. 4. Görüşme sırasında meşgul ışığı göstergesi mevcuttur.

Konferans için UC Hoparlörü

1. Tak ve çalıştır bir USB bağlantısı edinin
2. 360˚ sesle zengin, net sesin keyfini çıkarın
3. Basit, sezgisel tek dokunuşlu kontrolleri kullanın
4. Özelleştirilmiş ayarlarla iletişimi sorunsuz tutun