VT, profesyonel iletişim kulaklık çözümleri konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji şirketidir. “Sizin için daha iyi değer yaratmak” kavramına odaklanıyoruz ve İletişim Merkezi Kulaklıkları, UC Kulaklıkları, Kablosuz Kulaklıklar, Bluetooth Kulaklıklar, Ofis Kulaklıkları ve Hoparlörler için eksiksiz bir çözüm sunuyoruz.

info@procomteknoloji.com
0216 234 34 10

Profesyonel Çağrı Merkezi Kulaklığından Yararlanın

VT kulaklıkları ofis, müşteri hizmetleri merkezi ve çağrı merkezi sistemleri için çözümler sunar. Profesyonel iş kulaklıkları olarak, özellikle müşteri hizmetleri personeli için her zaman gün boyu konfor ve üstün ses kalitesi sağlar, bu da çağrı deneyimini iyileştirebilir ve iş verimliliğini artırabilir.

UYGULAMA

VT kulaklıkları Polycom, Yealink, Avaya, Unify Mitel(Aastra), Grandstream, Alcatel, Huawei, NEC, Panasonic, Fanvil, Snom, Sangoma vb. IP Telefonlarla uyumlu olabilir.

Ofis & Küçük ofis

VT kulaklıklar, ekiplerin işyerinde kaliteli ses, gün boyu konfor ve kanıtlanmış dayanıklılık ile daha kesintisiz çalışmasını sağlar.

Müşteri Hizmetleri Merkezi

Küresel hizmet trendleri hakkında bilgi sahibi olan Vbet, binlerce şirkete profesyonel kulaklıklar sağladı ve çağrı merkezlerinin yüksek talebini karşıladı. Müşteri hizmetleri personeli üstün ses kalitesinden yararlanır.

Çağrı merkezi sistemleri

Tuş tuşlu RJ9 kulaklıklar, çağrı merkezleri için iyi bir eşleşmedir, uygun maliyetli olması nedeniyle, telefon satışları, Telefon Danışmanlık Hizmetleri, bankalar gibi telefonda çok zaman geçiren kişiler için en iyi seçim haline gelmiştir.