VT, profesyonel iletişim kulaklık çözümleri konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji şirketidir. “Sizin için daha iyi değer yaratmak” kavramına odaklanıyoruz ve İletişim Merkezi Kulaklıkları, UC Kulaklıkları, Kablosuz Kulaklıklar, Bluetooth Kulaklıklar, Ofis Kulaklıkları ve Hoparlörler için eksiksiz bir çözüm sunuyoruz.

info@procomteknoloji.com
0216 234 34 10

EĞİTİM VİDEOLARI

VT Bluetooth kulaklıkların ürün özellikleri tanıtımı ve kulaklık fonksiyonlarının detaylı anlatıldığı webinar.

VT CS61 Ses konferans hoparlörlerinin ürün özellikleri ve kulaklık fonksiyonlarının detaylı anlatıldığı webinar.

VTX300 Bluetooth kulaklıkların ürün özellikleri tanıtımı ve kulaklık fonksiyonlarının detaylı anlatıldığı webinar.

VT Kablolu kulaklıkların ürün özellikleri tanıtımı ve kulaklık fonksiyonlarının detaylı anlatıldığı webinar.

Çağrı merkezlerinde kullanılan VT USB kulaklıkların ürün özellikleri tanıtımı ve kulaklık fonksiyonlarının detaylı anlatıldığı webinar.

VT Bluetooth kulaklıkların ürün özellikleri tanıtımı ve kulaklık fonksiyonlarının detaylı anlatıldığı webinar.

VT Dect kulaklıkların ürün özellikleri tanıtımı ve kulaklık fonksiyonlarının detaylı anlatıldığı webinar.

EHS kablo nasıl bağlanır

VT Bluetooth kulaklığı bir cep telefonu ve dizüstü bilgisayar ile bağlayın

VT8000 Kablolu kulaklıklar Bilgisayarlar, Cep Telefonları ve Telefonlar İçin Gürültü Önleme Profesyonel Ofis Kulaklıklarıdır.

VT9000 Dect Telefonların Grandstream telefonlarda kurulum ve bağlantı nasıl yapılır?

VT9000 DECT Kurulumu ve Grandstream telefon sistemiyle bağlanma

ÜRÜN VİDEOLARI

VT9605 Bluetooth Kulaklık, aynı anda iki cihaza bağlanabilir ve SFB, Microsoft Teams, 3CX, Jabber vb. ile uyumludur

VT1000 Çağrı merkezleri için tüm gün boyunca kullanıma uygun şekilde üretilmiştir.

VT2000 Çağrı merkezi  kulaklığı, çoğu masa telefonu, cep telefonu, bilgisayar ile uyumludur.

VT3000 Kablolu kulaklıklar Bilgisayarlar, Cep Telefonları ve Telefonlar İçin Gürültü Önleme Profesyonel Ofis Kulaklıklarıdır.

VT5000 Kablolu kulaklıklar Bilgisayarlar, Cep Telefonları ve Telefonlar İçin Gürültü Önleme Profesyonel Ofis Kulaklıklarıdır.

VT6200 Kablolu kulaklıklar Bilgisayarlar, Cep Telefonları ve Telefonlar İçin Gürültü Önleme Profesyonel Ofis Kulaklıklarıdır.

VT6909 USB kulaklıklar Bilgisayarlar, Cep Telefonları ve Telefonlar İçin Gürültü Önleme Profesyonel Ofis Kulaklıklarıdır.

VT7000 Mono Kablolu kulaklıklar Bilgisayarlar, Cep Telefonları ve Telefonlar İçin Gürültü Önleme Profesyonel Ofis Kulaklıklarıdır.

VT7000 Kablolu kulaklıklar Bilgisayarlar, Cep Telefonları ve Telefonlar İçin Gürültü Önleme Profesyonel Ofis Kulaklıklarıdır.

VT8000 Ofis ve Çağrı Merkezi Kulaklığı Kablolu kulaklıklar Bilgisayarlar, Cep Telefonları ve Telefonlar İçin Gürültü Önleme Profesyonel Ofis Kulaklıklarıdır.

VT8000 Ofis ve Çağrı Merkezi Kulaklığı Kablolu kulaklıklar Bilgisayarlar, Cep Telefonları ve Telefonlar İçin Gürültü Önleme Profesyonel Ofis Kulaklıklarıdır.

VT9000 Ofis ve Çağrı Merkezi Kulaklığı Kablolu kulaklıklar Bilgisayarlar, Cep Telefonları ve Telefonlar İçin Gürültü Önleme Profesyonel Ofis Kulaklıklarıdır.

VT9500  Bluetooth kulaklıklar Bilgisayarlar, Cep Telefonları ve Telefonlar İçin Gürültü Önleme Profesyonel Ofis Kulaklıklarıdır.

VT9602  Bluetooth kulaklıklar Bilgisayarlar, Cep Telefonları ve Telefonlar İçin Gürültü Önleme Profesyonel Ofis Kulaklıklarıdır.

VT9702 Bluetooth kulaklıklar Bilgisayarlar, Cep Telefonları ve Telefonlar İçin Gürültü Önleme Profesyonel Ofis Kulaklıklarıdır.